AX7DAF1-1046.0000
ABRACON
815-AX7DAF11046
AX7DAF1-1046.0000
Herst.:
Beschreibung:
Clock-Standardoszillatoren Crystal Oscillator 7050 6-SMD 1046MHz A+/-25ppm -40AC ~ 85AC LVDS 3.3V
ECAD Model:
Verfügbarkeit
Lagerbestand:
Nicht auf Lager
Lieferzeit ab Hersteller:
15 Wochen Geschätzte Produktionszeit des Werks.
Minimum: 50   Vielfache: 50
Stückpreis:
Erw. Preis:
Vorauss. Zolltarif:
Dieses Produkt wird KOSTENLOS versandt
Menge Stückpreis
Erw. Preis
2’500 Kostenvoranschlag
Ähnliche Produkte
Produktattribut Attributwert Attribut auswählen
ABRACON
Produktkategorie: Clock-Standardoszillatoren
RoHS:
Standard Oscillators
AX7
Cut Tape
Marke: ABRACON
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: TW
Verpackung ab Werk: 50
Unterkategorie: Oscillators
Handelsname: ClearClock
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
AX7 ClearClock™ Ultra-Low Jitter Oscillators
Abracon AX7 ClearClock™ Ultra-Low Jitter Oscillators offer 0.125ps typical jitter and a frequency range from 50MHz to 2100MHz. These oscillators use an industry-standard footprint and feature low power consumption while supporting LVPECL, HCSL, LVDS, and CML output types. These crystals provide spurious suppression and support ±50ppm or ±100ppm stability over a -40°C to +85°C or -20°C to +70°C operating temperature range. Abracon AX7 ClearClock™ Ultra-Low Jitter Oscillators are ideal for networking and communications, test and measurement, Fibre Channel, 100Gb/400Gb Ethernet, PCI Express, RF systems, and base stations (BTS).