K50APFF200GREQP
Banner Engineering
778-K50APFF200GREQP
K50APFF200GREQP
Herst.:
Beschreibung:
Optische Schalter, spezialisiert K50 E-Series EZ-LIGHT: 2-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67 IP69K; Range: 200 mm; Input: PNP (NO); Colors: Green Red; 150 mm (6 in) 4-pin M12 Pigtail QD