TL70WGQP
Banner Engineering
778-TL70WGQP
TL70WGQP
Herst.:
Beschreibung:
Signalsäulen – vormontiert TL70 Tower Light; Black Housing: 2-Color Indicator; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP65; Input: Bimodal; Colors: White Green; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PVC Pigtail QD
ECAD Model:
Verfügbarkeit
Lagerbestand:
Nicht auf Lager
Lieferzeit ab Hersteller:
5 Wochen Geschätzte Produktionszeit des Werks.
Minimum: 1   Vielfache: 1
Stückpreis:
Erw. Preis:
Vorauss. Zolltarif:
Dieses Produkt wird KOSTENLOS versandt
Menge Stückpreis
Erw. Preis
Produktattribut Attributwert Attribut auswählen
Banner Engineering
Produktkategorie: Signalsäulen – vormontiert
Versandbeschränkungen:
TL70
Green, White
2 Color
Chassis Mount
Quick Connect
150 mm
70 mm
137.3 mm
Bimodal
12 VDC to 30 VDC
IP65
Multitone
Black
Polycarbonate (PC)
Water Resistant
Marke: Banner Engineering
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: MX
Durchmesser: 70 mm
Beleuchtet: Illuminated
Lampenart: LED
Material: Polycarbonate (PC)
Modus: Dual
Anzahl der Segmente: 2 Segment
Produkt: Modular Tower Lights
Produkt-Typ: Tower Lights
Verpackung ab Werk: 1
Unterkategorie: Industrial Lighting & Indicators
Typ: Modular Tower Light
Artikel # Aliases: 807447
Gewicht pro Stück: 317.514 g
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
USHTS:
TL70 Core Tower Lights
Banner Engineering TL70 Core Tower Lights are big and bright 70mm tower light indicators available as modular segments or pre-assembled with the flexibility to customize as needed and change positions in the field. Banner TL70 Core Tower Lights appear gray when off to eliminate false indication from ambient light and are visible at long distances. A modular IP65 design gives the user flexibility to customize functionality and install into many environments.