CA25C33E4GNR
CTS Electronic Components
774-CA25C33E4GNR
CA25C33E4GNR
Herst.:
Beschreibung:
Clock-Standardoszillatoren 2.5mmx2.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 33.3330MHz, +2.5V, Stab 30ppm, -40 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel