MLVA06V09C210-R
Eaton Electronics
504-MLVA06V09C210-R
MLVA06V09C210-R
Herst.:
Beschreibung:
Varistoren MLV 0603 9V 210pF
ECAD Model:
Auf Lager: 4’000
Lagerbestand:
4’000 sofort lieferbar
Lieferzeit ab Hersteller:
17 Wochen Geschätzte Produktionszeit des Werks für Mengen, die größer als angezeigt sind.
Minimum: 1   Vielfache: 1
Stückpreis:
Erw. Preis:
Vorauss. Zolltarif:
Gehäuse:
Ganzes Reel (Sie bestellen ein Vielfaches von 4000)
Menge Stückpreis
Erw. Preis
Gurtabschnitt / MouseReel™
Produktattribut Attributwert Attribut auswählen
Eaton
Produktkategorie: Varistoren
RoHS:
MLVA-R
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marke: Eaton Electronics
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: TW
Produkt-Typ: Varistors
Verpackung ab Werk: 4000
Unterkategorie: Varistors
Gewicht pro Stück: 20 mg
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
Für diese Funktionalität ist die Aktivierung von JavaScript erforderlich.
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
MLVA-R Multilayer ESD Suppression Varistors
Eaton Electronics MLVA-R Multilayer ESD Suppression Varistors provide ESD protection with a fast response time of <1ns in three compact package styles. The zinc oxide ceramic chip varistors feature low clamping voltages and low, stable leakage currents that reduce power consumption. While operating in a temperature range of -40°C to +85°C, the MLVA-R Multilayer ESD Suppression Varistors also offer a wide 5.5VDC to 56VDC operating voltage range.
5G Applications
Battery Management Systems
MLV ESD Suppression Multilayer Varistors
Eaton MLV ESD Suppression Multilayer Varistors are surface-mount varistors that provide reliable protection for electronic circuits against electrostatic discharge (ESD), electrically fast transients (EFT), and transients resulting from inductive load switching. These varistors are ideal for the protection of I/O interfaces, as well as components and circuits sensitive to overvoltage and surge transients occurring on power supplies, control, and signal lines. The MLVs are offered in working voltages ranging from 5.5VDC to 385VDC and footprints ranging from 0201 to 4032.