BZX84C2V4WHE3-TP
Micro Commercial Components (MCC)
833-BZX84C2V4WHE3-TP
BZX84C2V4WHE3-TP
Herst.:
Beschreibung:
Zener-Dioden
ECAD Model:
Mouser verkauft dieses Produkt nicht in Ihre Region.
Verfügbarkeit
Lagerbestand:
Produktattribut Attributwert Attribut auswählen
Produktkategorie: Zener-Dioden
Versandbeschränkungen:
RoHS:
Reel
Cut Tape
BZX84C2V4W
Marke: Micro Commercial Components (MCC)
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: CN
Produkt-Typ: Zener Diodes
Verpackung ab Werk: 3000
Unterkategorie: Diodes & Rectifiers
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
The factory is currently not accepting orders for this product.
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
BZX84 Zener Diodes
Micro Commercial Components (MCC) BZX84 Zener Diodes feature a 2.4V to 39V zener voltage range, 0.9V maximum forward voltage, and 625°C/W thermal resistance (junction to ambient). These diodes are AEC-Q101 qualified and halogen-free. The BZX84 diodes operate from -55°C to 150°C temperature range and offer 200mW power dissipation. These diodes comply with Moisture Sensitivity Level 1 (MSL 1) and are ideal for automated assembly processes.