APT40GP60B2DQ2G
Microchip Technology
494-APT40GP60B2DQ2G
APT40GP60B2DQ2G
Herst.:
Beschreibung:
IGBTs IGBT PT MOS 7 Combi 600 V 40 A TO-247 MAX
Microchip
Produktkategorie: IGBTs
RoHS:
Si
Through Hole
Single
600 V
2.2 V
- 20 V, 20 V
100 A
543 W