APT50GR120B2
Microchip Technology
494-APT50GR120B2
APT50GR120B2
Herst.:
Beschreibung:
IGBTs IGBT MOS 8 1200 V 50 A TO-247 MAX
Microchip
Produktkategorie: IGBTs
RoHS:
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
1.2 kV
3.5 V
30 V
117 A
694 W