APT60D40LCTG
Microchip Technology
494-APT60D40LCTG
APT60D40LCTG
Herst.:
Beschreibung:
Gleichrichter FRED D 400 V 60 A TO-264
Microchip
Produktkategorie: Gleichrichter
RoHS:
Through Hole
TO-264
400 V
60 A
Fast Recovery Rectifiers
Dual
1.3 V
600 A