APT66M60B2
Microchip Technology
494-APT66M60B2
APT66M60B2
Herst.:
Beschreibung:
MOSFETs MOSFET MOS 8 600 V 66 A TO-247 MAX
Microchip
Produktkategorie: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
T-MAX-3
N-Channel
1 Channel
600 V
70 A
75 mOhms
- 30 V, 30 V
4 V
330 nC
- 55 C
+ 150 C
1.135 kW