APT68GA60B2D40
Microchip Technology
494-APT68GA60B2D40
APT68GA60B2D40
Herst.:
Beschreibung:
IGBTs IGBT PT MOS 8 Combi 600 V 68 A TO-247 MAX
Microchip
Produktkategorie: IGBTs
RoHS:
Si
- 30 V, 30 V