MASMLJ14CA/TR
Microchip Technology
494-MASMLJ14CA/TR
MASMLJ14CA/TR
Herst.:
Beschreibung:
ESD-Schutzdioden / TVS-Dioden TVS 14V 5% 3000W bi
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
14 V
SMD/SMT
23.2 V
15.6 V
SMC (DO-214AB)
129.4 A
3 kW
Ursprungsland: Not Available
Pd - Verlustleistung: 1.61 W