HA-116HIPBCAA1-A
Microtips Technology
668-HA-116HIPBCAA1A
HA-116HIPBCAA1-A
Herst.:
Beschreibung:
TFT-Displays & Zubehör 11.6 in IPS 700nits 1920x1080HDMI wTouch
ECAD Model:
Verfügbarkeit
Lagerbestand:
Nicht auf Lager
Lieferzeit ab Hersteller:
Minimum: 20   Vielfache: 1
Stückpreis:
Erw. Preis:
Vorauss. Zolltarif:
Dieses Produkt wird KOSTENLOS versandt
Menge Stückpreis
Erw. Preis
Produktattribut Attributwert Attribut auswählen
Microtips Technology
Produktkategorie: TFT-Displays & Zubehör
RoHS:
TFT LCD Display Modules
11.6 in
1920 x 1080
HDMI
Capacitive Touch Panel
LED, White
256.32 mm x 144.18 mm
287.12 mm x 174.98 mm x 25.35 mm
12 V
Marke: Microtips Technology
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: TW
Maximale Betriebstemperatur: + 70 C
Minimale Betriebstemperatur: - 20 C
Produkt-Typ: TFT Displays
Unterkategorie: Displays
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
TFT Displays
Microtips Technology TFT Displays are available in dimensions ranging from 0.9" to 21.5" with a choice of touch panel types or without a touch panel. These displays feature a color TFT LED or LCD panel, driver IC, flexible printed circuit (FPC), and a wide variety of resolution types. Microtips Technology TFT Displays operate in a -20°C to +70°C temperature range and are RoHS compliant. Typical applications include digital equipment that requires a color display, mobile phones, mobile navigators, and video systems.