SDR10EZPF3741
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPF3741
SDR10EZPF3741
Herst.:
Beschreibung:
Dickfilmwiderstände - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-1%, 3,740 Ohm