SM-RVT70HSTFWN00
Riverdi
166-RVT70HSTFWN00
SM-RVT70HSTFWN00
Herst.:
Beschreibung:
TFT-Displays & Zubehör RGB, 7.0" HB, IPS, no touch, metal frame
ECAD Model:
Verfügbarkeit
Lagerbestand:
0
Sie können dieses Produkt immer noch nachbestellen.
Minimum: 1   Vielfache: 1
Riverdi
Produktkategorie: TFT-Displays & Zubehör
RoHS:
30 mA
TFT LCD Displays
Transmissive
7 in
1024 x 600
RGB
Without Touch Panel
LED
1000 cd/m2
156.9 mm x 89.63 mm
181.6 mm x 100.6 mm x 6.23 mm
3.3 V to 3.6 V
Marke: Riverdi
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: PL
Maximale Betriebstemperatur: + 70 C
Minimale Betriebstemperatur: - 20 C
Produkt-Typ: TFT Displays
Verpackung ab Werk: 1
Unterkategorie: Displays
Artikel # Aliases: SM-RVT70HSTFWN00
Gewicht pro Stück: 176 g
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
High Brightness IPS TFT Modules
Riverdi High Brightness IPS TFT Modules come in 4.3″, 5″, and 7″ with an RGB interface and 7” with an LVDS interface. These modules offer LCD TFT, LCD TFT with mounting metal frame, LCD TFT with UxTouch PCAP, and LCD TFT optically bonded with a UxTouch PCAP. Riverdi High Brightness IPS TFT Modules are suitable for decorative projected capacitive touch screens, IPS high-brightness, industrial CTP controllers, and optical bonding.