RMCF2010FTR390
SEI Stackpole
708-RMCF2010FTR390
RMCF2010FTR390
Herst.:
Beschreibung:
Dickfilmwiderstände - SMD RES, 2010, 0.39 ohm, 1%, 0.75W
RMCF
390 mOhms
750 mW (3/4 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)