RMCS2010JT470R
SEI Stackpole
708-RMCS2010JT470R
RMCS2010JT470R
Herst.:
Beschreibung:
Dickfilmwiderstände - SMD RES, AS, 2010, 470 ohm, 5%, 0.75W
RMCS
470 Ohms
750 mW (3/4 W)
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2012
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)