RNCE0402DTC34R8
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC34R8
RNCE0402DTC34R8
Herst.:
Beschreibung:
Dünnfilmwiderstände - SMD 34.8Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability