BFC233843333
Vishay / BC Components
BFC233843333
Herst.:
Beschreibung:
Sicherheitskondensatoren .033uF 10% 305volts
Lieferzeit ab Hersteller:
10 Wochen Geschätzte Produktionszeit des Werks.
Minimum: 1000   Vielfache: 1000
Stückpreis:
Erw. Preis:
Vorauss. Zolltarif:
Dieses Produkt wird KOSTENLOS versandt
Menge Stückpreis
Vishay
Produktkategorie: Sicherheitskondensatoren
RoHS:
0.033 uF
305 VAC
Radial
15 mm (0.591 in)
630 VDC
17 mm
5 mm
Safety Film Capacitors
Polypropylene (PP)
10 %
11 mm
BFC23384
Marke: Vishay / BC Components
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: BE
Produkt-Typ: Safety Capacitors
Verpackung ab Werk: 1000
Unterkategorie: Capacitors
Typ: MKP Radial Potted
Artikel # Aliases: 222233843333
Gewicht pro Stück: 1 g
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
Vishay /BCcomponents Series 2222-335-xxxx,
RFI, DC, AC/P & Precision Film Capacitors
BCcomponents is announcing the change-over from PP to PBTP.
By this change-over their products will have an improved
resistance to the usage at higher temperatures. The color
of the boxes will change from blue to gray. In result, the
color change will allow the use of YAG laser coding system
which offers a greater flexibility in the marking of our
products. Additionally, the place on the product where the
marking is applied (head/front) will change to front only
for 15mm pitch. Please see the list of affected part