LCS2512-R16FT4
Welwyn Components / TT Electronics
756-LCS2512-R16FT18
LCS2512-R16FT4
Herst.:
Beschreibung:
Strommesswiderstände - SMD 1W 0.16 Ohm 1% 150 Volt 100ppm