MP22DLPINRY024S5
Bulgin
167-MP22DLPINRY024S5
MP22DLPINRY024S5
Herst.:
Beschreibung:
Drucktastenschalter MP22 Series, DPDT, Latching, Power symbol Illumination, Yellow, 24V, Stainless Steel, IP65
Illuminated
DPDT
Panel Mount
LED
Yellow
Round
5 A
250 VDC
Silver
Betätigerlänge: 2 mm
Ursprungsland: CN
Durchmesser: 25 mm
Höhe: 34.5 mm